setki zrealizowanych projektów

Image
Image

W dziedzinie nowoczesnej techniki grzewczej.
Od 1993r.

Nasza Firma działa na rynku polskim od 1993 roku i ma doświadczenie poparte zrealizowaniem setek projektów z zakresu ciepłownictwa i chłodnictwa.

Naszą mocną stroną jest serwis.

Ponad 50 stałych umów utrzymania w ruchu instalacji

Specjalizujemy się w wykonawstwie i projektowaniu

Dla Klientów Indywidulanych usługi przeglądów okresowych

Innowacyjne rozwiązania

Spółka specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach w dziedzinie nowoczesnej techniki grzewczej, sanitarnej i elektrycznej. Działamy z dużą znajomością w zakresie innowacyjnych rozwiązań technicznych w zakresie technologii źródeł ciepła, konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii.

Image

Efektywność energetyczna budynków

Specjalizujemy się w efektywności energetycznej budynków indywidulanych oraz użyteczności publicznej.

Budujesz dom? Remontujesz? Przyjdź do Nas z projektem, a my dobierzemy urządzenia z zakresu centralnego ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji tak, byś cieszył się jak najwyższym stopniem efektywności energetycznej.

 ZIS-1 to przede wszystkim ludzie – doświadczeni fachowcy, pełni pasji specjaliści, niezawodni serwisanci charakteryzujący się skrupulatnością zawodową, którzy sprostają największym wyzwaniom. Nasi technicy  stale podnoszą swoje umiejętności i z łatwością radzą sobie z transformacją jaka ma miejsce na rynku źródeł energii.

Aktywność w poszukiwaniu rozwiązań

Wyróżnia nas aktywność w poszukiwaniu rozwiązań, dążenie do najprostszych, skutecznych, optymalnych i wygodnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i z pełną niezawodnością świadczyć usługi wysokiej jakości. Zawsze udzielamy gwarancji na swoje usługi. 

Zakładamy instalacje elektryczne, sanitarne i ciepłownicze w nowych budynkach, konserwujemy lub wymieniamy instalacje lub jej elementy w starszych budynkach. Przyjeżdżamy do awarii, remontu i na budowę. W przypadku nagłej awarii przyjmujemy zlecenia nawet w nocy. Dla nas bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze.

Image
Image

Naszą mocną stroną jest serwis

Usługi z zakresu serwisu, konserwacji, przeglądów i robót instalacyjnych świadczymy zarówno dla instytucji publicznych, urzędów, szkół jak również dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych do zastosowań komercyjnych.